Diesel Fluid Treatment

Boron Bazlı Motor Bakım Ürünü

Birim Fiyatı₺150.00

Koli (12 Adet)₺1200.00

Strok DurumuMevcut

KargoÜcretsiz

Dıesel fluid treatment boron bazlı bakım ürünü ultra düşük kükürtlü yakıt bazlı ve patentli boron bazlı malzemelerin karışımıdır. Bu karışım, metalik yüzeylerin parçası haline gelen son derece düşük sürtünmeli CLS’nin neredeyse kalıcı mikro-katman oluşturan aktif kimyasal süreci sebebiyle, düşük kükürtlü dizel yakıtına oldukça arttırılmış kayganlık sağlar. Bu da ısı, aşınma ve sürtünmeyi azaltarak yakıt verimliliğini, motorun performansını ve verimliliğini arttırır. Egzoz emisyonları düşürür; kir, pas ve karbonu yerinden çıkartır. Ayrıca boron türevleri oldukça verimli, biostatlar olarak işlev görürler. 50 Lt’ lik dolu bir yakıt deposuna bir tam şişe uygulanır ve etkisini 3 depo devam ettirir.

Ateşleme sırasında daha yüksek performans için setan numarası 8 – 10 numara artar. Yüksek setanlı yakıt ile birlikte daha kolay başlangıç, geliştirilmiş sürüş performansı, daha iyi yakıt tutuşması ve daha az gürültü sağlar. Bugünün motorları 50 setanlık yakıt için tasarlanmıştır ve genellikle daha altındaki seviye kullanılmaz. 40 setanlık seviye tutuşmaya engel olur. Gürültü, yakıt ve güç kaybı meydana gelir.

* Vuruntulu çalışmayı ve zor çalışmaları bertaraf eder.

* Soğuk havalarda daha kolay çalışma sağlar.

* Yanma odasında optimum yanma oranını korur.

* Herhangi bir karbon, koku ve vernik birikimini bertaraf eder.

* Daha az emisyon üretilir.

* Kurum ve karbon atıklarının engellediği tutuşma problemini ortadan kaldırır, yüzey temizliği ve yağlama sonucu + % 5 yakıt ekonomisi sağlar.

* Metaldeki karıncalanmaları, 300’den daha az sayıya azaltılır.

* Daha yüksek performans ve yakıt sisteminde, daha yüksek aksam ömrünü sağlamak için daha büyük yüzey yağlaması mevcut olup, ayrıca yakıt pompasında conta bozulmasını bertaraf eder.