Gasoline & LPG Treatment

Boron Bazlı Motor Bakım Ürünü

Birim Fiyatı₺150.00

Koli (12 Adet)₺1200.00

Strok DurumuMevcut

KargoÜcretsiz

Gasolıne & LPG treatment boron bazlı bakım ürünü, metalik yüzeylerin parçası haline gelen son derece düşük sürtünmeli kristal örgülü moleküler yapıların neredeyse kalıcı mikro katman yaratan aktif kimyasal süreci sebebiyle gücü ve performansı arttırmaktadır. Bu süreç emme subabı birikintilerini, yakıt enjektörlerini ve yanma odası birikintilerini temizler. Bu süreç ayrıca yakıt tüketimini azaltır., giriş sistemindeki birikintileri kontrol eder, emisyonları azaltır ve valftaki vuruntu ve subap seslerini azaltır.

Gasoline & LPG treatment tüm benzin yakıtlarıyla harmanlanabilir. 50 Lt’lik dolu bir yakıt deposuna bir tam şişe uygulanır ve etkisini 3 depo devam ettirir. Benzin Yakıt Şartlandırmasındaki Hidrat Bor Molekülleri, bir yandan sistemi kükürtün yan etkileri korozyon ve karbondan korurken, bir yandan da % 0,01’den daha az yüzey sürtünme katsayısı sağlar. Herhangi bir karbon ve vernik kalıntıları, motorun komutanı olan enjektör performansına izin verecek şekilde tamamen giderilir.

Ateşleme sırasında daha yüksek performans için setan numarası 8 – 10 numara artar. Yüksek setanlı yakıt ile birlikte daha kolay başlangıç, geliştirilmiş sürüş performansı, daha iyi yakıt tutuşması ve daha az gürültü sağlar. Bugünün motorları 50 setanlık yakıt için tasarlanmıştır ve genellikle daha altındaki seviye kullanılmaz. 40 setanlık seviye tutuşmaya engel olur. Gürültü, yakıt ve güç kaybı meydana gelir.

* Vuruntulu çalışmayı ve zor çalışmaları bertaraf eder.

* Soğuk havalarda daha kolay çalışma sağlar.

* Yanma odasında optimum yanma oranını korur.

* Herhangi bir karbon, koku ve vernik birikimini bertaraf eder.

* Daha az emisyon üretilir.

* Kurum ve karbon atıklarının engellediği tutuşma problemini ortadan kaldırır, yüzey temizliği ve yağlama sonucu + % 5 yakıt ekonomisi sağlar.

* Metaldeki karıncalanmaları, 300’den daha az sayıya azaltılır.

* Daha yüksek performans ve yakıt sisteminde, daha yüksek aksam ömrünü sağlamak için daha büyük yüzey yağlaması mevcut olup, ayrıca yakıt pompasında conta bozulmasını bertaraf eder.